Альпіністи та туристи: у закритому на локдаун Непалі застрягли 107 українців, у чотирьох – COVID-19

У зв'язку із призупинeнням нeпaльським урядoм міжнaрoднoгo aвіaспoлучeння, нa сьoгoдні нa тeритoрії Нeпaлу вимушeнo зaлишилися 107 грoмaдян Укрaїни.

У чoтирьox з ниx виявлeнo COVID-19. Нa сьoгoдні зoвнішньoпoлітичнe відoмствo Укрaїни oпрaцьoвує мoжливість пoвeрнeння грoмaдян нa рeпaтріaційниx рeйсax інoзeмниx дeржaв, спрaвa пeрeбувaє нa кoнтрoлі. Прo цe йдeться в кoмeнтaрі рeчникa МЗС України Олега Ніколенка, який є в розпорядженні УНН.

“У зв‘язку із призупиненням непальським урядом міжнародного авіасполучення после 31 травня 2021 року сверху території Непалу вимушено залишилися 107 громадян України. Здебільшого альпіністи та туристи. 45 осіб розмістилися в готелях Катманду, вони забезпечені усім необхідним. Решта громадян перебуває у гірській місцевості. У чотирьох українців виявлено COVID-19, їм надається необхідна допомога. Слябинг їхнього здоров’я задовільний”, — повідомив Ніколенко.

Из-за даними МЗС, наразі представительство України в Індії підтримує зв’язок із співвітчизниками напряму разве через представників туристичних компаній, які організовували відповідні тури.

Окрім спільної групи в соціальній мережі, чтобы обробки звернень громадян, застряглих у Непалі, или їхніх родичів функціонує цілодобова “гаряча лінія” МЗС України: 044 238-16-57, 044 238-15-88.

На надання оперативної консульської допомоги українцям в Катманду також працює почесний консул України.

“Дипломати працюють надо вирішенням питання якнайшвидшого повернення українських громадян держи Батьківщину. Водночас, маємо розуміти, що в Непалі діють суворі карантинні обмеження. Нині опрацьовується можливість виїзду українців для репатріаційних рейсах іноземних держав. По (по грибы) наявною інформацією, запит нате отримання дозволу непальської сторони нате виконання чартерних рейсів до самого Непалу подала авіакомпанія "Turkish Airlines“. Тримаємо цю справу получи и распишись контролі”, — зазначив Ніколенко.

Він підкреслив, що довкола ситуації з громадянами України в Непалі раскидываться багато недостовірної інформації.

“Хочу усіх заспокоїти — своїх получи призволяще не залишимо”, — додав осторожный.

Українська сторона також звернулася давно індійського уряду з проханням надати дозвіл держи транзит наших громадян територією Індії.

Напередодні в ЗМІ з’явилась інформація относительно те, що путем запроваджені обмеження Страна снежного человека не можуть покинути 80 українських туристів, більшість з яких залишаються в горах.

Додамо, у Гімалаях получай кордоні Китаю і Непалу розташована найвища лучшая пора земної кулі – Еверест, или, місце популярне серед альпіністів.

Як повідомляв УНН минулого тижня, у Непалі насквозь рекордне зростання захворюваності сверху COVID-19 в лікарнях за всій країні закінчилися вільні ліжка.

Влада Непалу напередодні продовжила локдаун в столиці Катманду і прилеглих районах ще бери 15 днів, бери тлі того, як у вівторок у гімалайській країні було зареєстровано найбільшу кількість нових випадків зараження после день з початку пандемії і найвищий показник смертності від коронавірусу ради добу.

Локдаун повинен був закінчитися в середу, але тепер його продовжено после 27 травня.

Вслед за даними Міністерства охорони привет'я країни, у вівторок було зареєстровано 9 483 нових випадки зараження, а 225 осіб померли путем COVID-19.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.