Греція має намір відкрити країну для туристів у середині травня

Мaндрівникaм з Укрaїни і крaїн Єврoсoюзу дoзвoлять відвідaти Грeцію після прoxoджeння вaкцинaції від кoрoнaвірусу aбo з рeзультaтaми тeсту нa COVID-19, зрoблeнoгo малограмотный пізніше 72 годин накануне вильоту.

Грецька влада планує розпочати прийом туристів сейчас з 14 травня, заявив міністр туризму країни Харіс Теохаріс для прес-конференції в рамках міжнародної туристичної виставки ITB 2021. Для це пише видання Protothema.

Незважаючи нате зростання кількості випадків Covid-19, "Греція готова з повним протоколом сверху літо 2021 року", – сказав Теохаріс.

По (по грибы) його словами, країна особливо если рада вакцинованим мандрівникам аль тим, у кого виробилися антитіла після хвороби.

Крім того, "туристи проходитимуть вибіркову перевірку", – сказав Теохаріс.

Він також оголосив относительно пріоритетну вакцинацію працівників туристичної галузі.

В цей момент Водан мільйон з 11 мільйонів грецького населення отримали щеплення, у тому числі 400 тисяч осіб, які закінчили ориентация вакцинації, отримавши другу дозу.

Грецький уряд, який підтримав ідею європейського паспорта вакцини, прогнозує поступове відкриття своїх кордонів у квітні ради мандрівників з інших країн ЄС і з таких країн, як Ізраїль, які мають добре розвинені програми вакцинації, сказав міністр туризму.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.