Іспанія з 7 червня дозволить в'їзд вакцинованим туристам з-за меж ЄС

З 7 чeрвня Іспaнія дoзвoлить в'їзд всім вaкцинoвaним туристaм з крaїн, щo нe вxoдять дo Єврoпeйськoгo сoюзу. Прo цe пише УНН з посиланням сверху Reuters.

Як заявив прем'єр-міністр Педро Санчес, в країні вже з 7 червня запрацюють нові идеология прийому іноземних громадян. Таким (образом, офіційно Іспанія если пускати всіх вакцинованих мандрівників, незалежно від країни походження.

Из-за його словами, повернення туризму стане ключовим фактором відновлення економіки Іспанії.

Крім того, вже з 24 травня Іспанія відкриє кордони во (избежание туристів з країн, що никак не входять в ЄС, але входять накануне списку країн з низьким ризиком зараження коронавірусом. В'їзд если дозволено без необхідності надавати негативні ПЛР-опробывание на коронавірус.

Вплоть до цього списку будуть включені Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія та Ізраїль.

З 1 липня в Євросоюзі введуть свідоцтва сообразно проходження вакцинації — круглым счетом звані "паспорта вакцинації". Свідоцтва оборона вакцинацію від коронавірусу будуть цифровими, проте близ необхідності документ можна если отримати і в паперовому варіанті.

20 травня Радка Європейського Союзу схвалила рекомендації дозволити в'їзд раньше Євросоюзу вакцинованим іноземним туристам.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.