"Загублене місто": у Єгипті готують нову туристичну локацію

Унікaльнa знaxідкa дoпoмoжe зaлучити мaндрівників в крaїну

"Зaгублeнe містo" вікoм 3000 рoків мoжe стaти нoвим пoдaрункoм в (видах туризму в Єгипті, пишe видaння Bloomberg.

Aрxeoлoги в Єгипті виявили 3000-річнe "зaгублeнe містo", пoxoвaнe під піскaми в Луксoрі, дe знaxoдиться знaмeнитa Дoлинa цaрів – oстaннє дивo eпoxи фaрaoнів, знaйдeнe вчeними. Крaїнa прaгнe відрoдити индустрия (путешествий під чaс пaндeмії, a нoвa знaxідкa дoзвoлить зaлучити в крaїну більшe туристів, уточнюють в публікації.

Місто, відоме як "піднесення Атона", эпизодически свого заснування сбегать (во двор) до правління Аменхотепа III приблизно близько 1390 року поперед нашої ери. Пізніше місто використовувалося його наступниками, включаючи Тутанхамона. Оборона це заявляють представники місії, які брали удел у процесі розкопок.

Доторкнутися предварительно історії: друга после значенням знахідка в країні

"Відкриття цього загубленого міста є другим по (по грибы) значимістю археологічним відкриттям після гробниці Тутанхамона", – йдеться в заяві Бетсі Брайан, професора єгипетського мистецтва та археології Університету Джона Хопкінса у Балтиморі.

Ради її словами, знахідка відкриває "рідкісну можливість зазирнути в життя древніх єгиптян в пирушка час, коли імперія була найбагатшою".

Отпечаток: Відкриття загубленого міста – друге после значимістю після знахідки гробниці Тутанхамона (Getty Images)

Оголошення насчет таке відкриття було зроблене менш ніж минуя тиждень після того, як Єгипет влаштував грандіозний праздник на честь перенесення 22 мумій в новий історичний Скансен Каїра, писало РБК-Україна раніше.

Урочиста побежка за участю вантажівок, прикрашених малюнками фараонів, була ретельно спланована, щоб підвищити інтерес впредь до важливої туристичної галузі Єгипту, яка постраждала від пандемії, пише Bloomberg.

Після того, як мумії й саркофаги доставили в Національний Эрмитаж єгипетської цивілізації (NMEC) в Фустаті, їх двум тижні реставрували в сучасній лабораторії. Після цього їх виставлять получи и распишись огляд в Королівському залі мумій музею.

Знахідки, яким близько 3 тисяч років

Розкопки, проведені науковою групою під керівництвом єгипетського археолога Захі Хавасса, почалися у вересні 2020 року. Незабаром фахівці виявили велике, добре збережене місто з непошкодженими стінами, пекарнею і печами, гробницями та кімнатами, заповненими інструментами, а також кільцями, скарабеями й предметами кераміки.

Фотоотпечаток: Під час розкопок виявили предмети побуту, яким близько 3 тисяч років (Getty Images)

Також були виявлені свідчення існування декількох галузей промисловості, включаючи прядильну і ткацьку, металообробну і скляну.

Історичні дневник припускають, що поселення складалося з трьох королівських палаців, що належать Аменхотепу III, а також було адміністративним і промисловим центром імперії. Глиняні цеглини з печаткою фараона підтверджували датування міста.

"Подальша робота археологів возьми цьому місці могла б допомогти пояснити тёцка, що називали однією з найбільших загадок епохи: чому син Аменхотепа III Ехнатон і його другиня Нефертіті перенесли столицю династії в нове місце – Амарну?",- зазначають у виданні.

Також следом припускають, що знайдене стародавнє місто має всі шанси в майбутньому стати однією з найпопулярніших локацій интересах туристів в країні.

Вслед за даними центрального банку, пандемія коронавірусу скоротила доходи Єгипту від туризму вплоть до 801 млн доларів США ради три місяці з липня минулого року в порівнянні з 4,2 млрд доларів США после той же дим роком раніше.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.