Українські туристи поки не зможуть відвідати Кіпр: острів відмовив жителям низки країн у в'їзді

МOЗ Кіпру пeрeглянув eпідситуaцію у світі, гoтуючись дo відкриття кoрдoнів во (избежание прeдстaвників дeякиx крaїн з 1 бeрeзня. Укрaїнa oпинилaся в сірій зoні, пoвідoмляє УНН.

МОЗ країни склав кольорову класифікацію країн. Найменша кількість держав потрапила в зеленою групу (Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінгапур). Всім тим, хто в'їжджає з цих країн, потрібно если пройти тест після прильоту получи Кіпр. Тести в (видах них будуть безкоштовними, а з 1 квітня обмежень мало-: неграмотный буде зовсім.

Далі йде помаранчева група – ті, хто в'їжджає з цих країн, до'являють негативний плод тесту, якому отнюдь не більше 72 годин (у цю групу увійшли Данія, Небесная империя, Таїланд, Фінляндія, Південна Страна утренней свежести, Норвегія).

Червона група – туристи, які в'їжджають з цих країн, перед'являють негативний конец тесту, якому малограмотный більше 72 годин, проходять повторний задание за свій рахунок після прильоту сверху Кіпр і залишаються в самоізоляції до отримання результату (Австрія, Бельгія, Іспанія, Італія, Польща та інші країни).

Класифікація відрізняється від первинних припущень, і в) такой степени як вона надзвичайно динамічна, ведь може змінюватися в адью-який час.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.