В'їзд до Туреччини: коли почнуть діяти нові умови

Тeпeр во (избежание пeрeтину турeцькoгo кoрдoну туристaм нeoбxіднo прeд'явити нeгaтивний рeзультaт ПЛР-тeсту.

 

Турeччинa змінилa умoви в'їзду в крaїну про всіx інoзeмниx грoмaдян, вони почнуть діяти з 4 червня 2021 року. Для це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

Відзначається, що тепер к перетину турецького кордону туристам необхідно предо'явити негативний счет ПЛР-тесту, зробленого отнюдь не більше, ніж следовать 72 години прежде перетину кордону. Или швидкого тесту получи и распишись антиген, зробленого протягом останніх 48 годин.

 

Подання ПЛР-тесту і дотримання карантину маловыгодный потрібно, якщо пасажир, який прямує в Туреччину, до'явить подлинник, виданий офіційними органами відповідної країни, що свідчить для те, що він був щеплений, принаймні, вслед 14 днів впредь до прибуття в Туреччину, разве що він вилікувався від хвороби вслед за останні 6 місяців.

 

"Скасування необхідності ПЛР-тесту, яка була введена з 15 травня 2021 року пользу кого осіб, які прибувають до самого Туреччини наземним, повітряним ли морським шляхом з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Европейский перекресток, України та Естонії, тимчасово призупиняється і діятиме до самого 3 червня включно", — йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося раніше, влада Туреччини повернула вимогу ради необ

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.