Які гірськолижні курорти будуть доступні для українців у сезоні-2020/2021

Oсінь — чaс плaнувaти зимoву відпустку в гoрax. Пaндeмія внeслa свoї кoрeктиви в усі сфeри життя, нe oминувши й мoжливoсті про пoдoрoжeй.

Тисячі укрaїнців, які нe уявляють життя бeз зимoвoї кaзки тa лижниx трaс, нaрaзі думaють, куди пoїxaти кaтaтись і зустрічaти святa. Пoки в Єврoпі виникaють нoві пeрeшкoди,​ пoв’язaні з COVID, Турeччинa зaлишaється у “зeлeній” зoні тa приймaє туристів. Сaмe ця дeржaвa, пoпри імідж Мeкки пляжнoгo туризму тa all inclusive, стaнe найпопулярнішим місцем зимового відпочинку из-за кордоном.

Величезна перевага в тому, що Туреччина першою запровадила програму “Сертифікація здорового туризму” (Safe Tourism) та стала прикладом в (видах всього світу. Coral Travel пропонує безліч варіантів відпочинку в осінньо-зимовий період у цій країні.

Анталійське узбережжя та Царьград

По-перше, вплоть до весни 2021 року продовжено чартерні перельоти получай Анталійське узбережжя. Велика кількість готелів працюватимуть у міжсезоння, пропонуючи гостям принади такого відпочинку. С налета саме час відвідати Истанбул — фантастичне місто, яке розташоване для двох континентах одночасно, или помилуватися унікальними ландшафтами Каппадокії. Діють програми: “Класичний Константинополь” на 3 та 4 ночі, Константинополь + Каппадокія на 7 ночей і Аристократ-тур на 7 ночей із відвідуванням історичних міст.

Ерджієс

Гірськолижні курорти Туреччини стрімко розвиваються і вже невыгодный поступаються курортам Європи. Покращується інфраструктура, відкриваються нові траси та готелі. Найкращим сьогодні заслужено вважають лижний Бердянск Ерджієс в Анатолійських горах, неподалік від Каппадокії, куди можна завітати возьми екскурсію. Зручно тетечка, що до аеропорту Кайсері, розташованого у 20 км від курорту, у Coral Travel літатимуть прямі чартерні рейси з України — тричі бери тиждень із Києва, та единовременно на тиждень із Запоріжжя, Харкова та Одеси.

В Ерджієсі є спуски різних рівнів складності загальною довжиною 102 км. Є 2 гондольні підйомники, а також декілька крісельних та бугельних. Цей гірськолижний Анапа сподобається тим, хто лише планує опанувати катання получи и распишись лижах чи сноуборді (таким завжди допоможуть інструктори). Знайдуть цікаві траси й ті, хто вже добре катається. Держи всі 18 підйомників діє єдиний скі-передача. У більшості готелів скі-передача включений у вартість проживання. В Ерджієсі унікальний клімат: повітря взимку досить сухе, тому, незважаючи нате мороз, відчуваєш себя цілком комфортно. 

Путина катання починається з грудня та триває поперед березня.

Паландокен

Є ще декілька гірськолижних курортів Туреччини, вартих уваги. Новий гірськолижний Алупка від Coral Travel цього сезону — Паландокен із прямим перельотом в Ерзурум із Києва. На) этом месте близько 40 км гірськолижних трас різного типу складності, переважно пользу кого новачків. У Паландокені 7 підйомників ради дорослих та 2 — с целью дітей. Провідний туроператор також відкриває пользу кого любителів гірськолижного екстриму курорти Улудаг та Карталкая з перельотом давно Стамбулу.

Плануйте відпочинок заздалегідь, а Coral Travel подбає, щоб усунути ризики рядом бронюванні турів. Якщо станеться таким (образом, що вильоти припиняться из-за пандемію, грошові кошти если повернуто.  Деталі акції получи сайті туроператора coraltravel.ua.

Забронювати відпочинок можна в бывай-якому з офісів “Мережі Турагентств Coral Travel” в різних регіонах України ради тел. 800 30 29 29.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.